×
Eğitim Kursu Tamamlandı
 11.05.2018 21:01:21
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 1396 kez okundu

Sorgun Gençlik Derneği'nin ortak olduğu Boodaville Living Permaculture kurumu tarafından hazırlanan İspanya Ulusal Ajansınca finanse edilen Erasmus+ KA1 Gençlik Çalışanlarının Hareketliliği programı kapsamında “Design your Life” isimli proje 01-07 Mayıs 2018 tarihleri arasında İspanya'da gerçekleştirilmiştir.

İspanya,Türkiye, Slovenya, Fransa, Çekya, Litvanya, Ukrayna, Macaristan, Slovakya, Bulgaristan, Yunanistan, Estonya, Makedonya, Romanya ve İtalya ülkelerinden toplamda 16 katılımcının yer aldığı Eğitim Kursunda katılımcılar Permakültür ve entegre tasarımın temelleri üzerine atölye çalışmaları yaparak, Permakültürünü kendi yaşamlarımıza ve toplum projelerine uygulayabilme konusunda bilgi, beceri ve tecrübe kazandılar. Ayrıca her akşam her ülke kültür gecesi düzenleyerek yöresel yiyecek, içecek, kıyafet, müzik aletleri vb. tanıttılar. Eğitim Kursuna Derneğimizi temsilen Ercüment ERDEMLİ katılmıştır.

“Bu web sitesi Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı kapsamında Avrupa Birliği desteği ile hazırlanmıştır. İçeriğin sorumluluğu tamamıyla Sorgun Gençlik Derneğine aittir ve AB’nin görüşlerini yansıtmamaktadır.”
Copyright 2019 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör