×
Gönüllü Dokunuş
 1.05.2019 21:40:00
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 4135 kez okundu

'Gönüllü Gençlik' Dokunuşu

Sorgun Gençlik Derneği (SORGED) Yönetim Kurulu Başkanı Halil Uğuz, gönüllü etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor.

Sorgun Gençlik Derneği  (SORGED) Yönetim Kurulu Başkanı Halil Uğuz, gönüllü etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor.  Konuya ilişkin acıkama yapan Uğuz, “ Bu yıl ikincisi düzenlediğimiz "Köy Okulu Boyama" etkinliği kapsamında bugün SORGED Sorgun Gençlik Derneği ile Yozgat Bozok Üniversitesi Toplum Gönüllüleri işbirliğinde Yozgat Belediyesi ve Sorgun 1001 Gece Düğün Salonu sponsorluğunda Sorgun Külhüyük Şehit Sait Özbek İlkokulunda "Okul Boyama" ve "Fidan Dikimi" etkinliği düzenledik” dedi.

Düzenledikleri etkinliklerde çok sayıda destek aldıklarını da sözlerine etkileyen Uğuz, “Katkılarından dolayı Yozgat Belediye Başkanımız Celal Köse'ye,Nurefşan Karakaş'a, Necati Şahbaz'a, Adnan Acer'e, Külhüyük Şehit Sait Özbek İlkokulu Müdürümüz Emre Kuşçu'ya, Müdür yardımcımız Osman Gülay'a, öğretmenlerine ve gönüllü gençlerimize çok teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

“Bu web sitesi Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı kapsamında Avrupa Birliği desteği ile hazırlanmıştır. İçeriğin sorumluluğu tamamıyla Sorgun Gençlik Derneğine aittir ve AB’nin görüşlerini yansıtmamaktadır.”
Copyright 2019 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör