×
Liderlik Eğitimi Tamamlandı
 4.12.2017 19:14:57
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 1309 kez okundu

Liderlik Eğitimi Tamamlandı.

Sorgun Gençlik Derneği tarafından hazırlanan Sorgun Gençlik Merkezi işbirliğinde düzenlenen, T.C. İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı PRODES Programı tarafından finanse edilen "Kariyere İlk Adım" isimli proje kapsamında 02-03 Aralık 2017 tarihlerinde Liderlik Eğitimi düzenlendi.

Eğitim programı ile 15-29 yaş arası hedef kitlenin liderlik kavramı ve lider yaklaşımları geliştirerek, takım içerisinde liderlik rolü üstlenmeleri, kariyerleri için kişisel gelişimlerini ve yeterliliklerini geliştirmeleri hedeflendi. 35 katılımcının yer aldığı Eğitim programı kapsamında, takım içinde roller, liderlik yeterlilikleri, başarı stratejileri, çatışma yönetimi oturumları interaktif yöntemler ve uygulamalar ile düzenlendi.

Eğitimlerimiz Şubat ayı sonuna kadar devam edecektir. Proje kapsamında verilecek diğer eğitimler, Girişimcilik Eğitimi, Yeni Nesil İş Bulma Stratejileri Ve Mülakat Teknikleri Eğitim, Sosyal Medya Okuryazarlık Eğitimi, Güzel ve Etkili Konuşma Eğitimi, Sivil Toplum ve Gönüllülük Eğitimi ve Bağımlılıkla Mücadele Eğitimidir.

Eğitime 15-29 yaş aralığında yer alan tüm gençlerimiz web (www.sorged.org) ve sosyal medya sayfalarımızdan başvuru yapabilir. Eğitimlerimiz tamamı ücretsiz ve Sertifikalıdır. Tüm gençleri eğitimlerimize bekliyoruz.

“Bu web sitesi Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı kapsamında Avrupa Birliği desteği ile hazırlanmıştır. İçeriğin sorumluluğu tamamıyla Sorgun Gençlik Derneğine aittir ve AB’nin görüşlerini yansıtmamaktadır.”
Copyright 2019 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör