×
Kariyer Günü
 13.05.2019 22:08:00
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 565 kez okundu

Sorgun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Sorgun Rehberlik ve Araştırma Merkezi ve Yozgat İŞKUR İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Meslek Seçimi ve Kariyer Planlama paneli 350 öğrenci katılımı ile Sorgun İlyas Arslan Kültür Salonunda gerçekleştirildi. 

Bu panelimizde öğrencilerimizin meslek seçimi yaparken yaşadıkları zorlukları azaltmayı, kendi beceri ve ilgilerine göre meslek seçimi yapabilmelerini sağlamayı ve bununla birlikte kariyer planlamalarında öğrencilere yol gösterebilmeyi amaçlanmıştır.

MÜSİAD Yozgat İl Temsilcisi Cenker DOĞAN, Teknopark Genel Müdür Yardımcısı Dilara DEMİR, İş ve Meslek Danışmanları Zehra KARCI, Abdullah Abdulkadir KARADUMAN, 55 yaşında İlahiyat lisans eğitimine başlayan ve şu an yüksek lisansına devam eden Hülya İPEK konuşmacı olarak yer aldı.

Ayrıca SORGED Sorgun Gençlik Derneği stant açarak Türkiye Ulusal Ajansı, Eurodeski Europass CV ve ücretsiz Avrupa fırsatları hakkında bilgilendirme yapmıştır.

“Bu web sitesi Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı kapsamında Avrupa Birliği desteği ile hazırlanmıştır. İçeriğin sorumluluğu tamamıyla Sorgun Gençlik Derneğine aittir ve AB’nin görüşlerini yansıtmamaktadır.”
Copyright 2019 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör